Springer Show

Jeśli chcecie, by oprawa muzyczna na Waszej uroczystości została w pamięci wszystkich gości, to jest to zespół, który z całą pewnością chcemy Wam polecić. Świetna wokalistka, muzyka w 100% na żywo, bogaty repertuar i profesjonalne podejście, wykonanie na wysokim poziomie. Ze Springer Show impreza nie może się nie udać. Polecamy !
Więcej informacji na stronie www.springershow.com.pl

 

Artistic Zoom - Anita KomorowskaJeśli szukacie perfekcyjnej oprawy fotograficznej Waszej imprezy lub świetnego fotografa, który przygotuje dla Was sesję rodzinną lub plenerową to polecamy Wam Anitę Komorowską. Jej zdjęcia dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, a efekt końcowy pokazuje nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim pasję do fotografii. Więcej informacji i przede wszystkim namacalnych przykładów jakimi są zdjęcia wykonane przez Anitę znaleźć można na stronie www.artisticzoom.pl
Powołując się na Jaśminówkę otrzymacie rabat w wysokości 5% na wybraną przez Was usługę - wystarczy odebrać kupon zniżkowy w Jaśminówce.

 

Amerykańskie, niepowtarzalne śluby w plenerze !

 

 

piątki zawsze najtaniej!

 

 

 

 

 

zadzwoń do nas

501 270 700

 

 

 

Trzykrotnie wyróżniona przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, jako obiekt spełniający najwyższe standardy obsługi klienta w Polsce (jedyni w rejonie).

 


Jaśminówka

 

 

OSTATNIE WOLNE TERMINY SOBOTNIE

W SEZONIE 2018 ! ! !

 

 

 

 

 

 

zadzwoń do nas

501 270 700

 

"Amerykańskie", niepowtarzalne śluby

w fantastycznym plenerze !

Mamy ich już za sobą przeszło dwadzieścia.