Sala weselna

Sala weselna Łódź

Ślub i wesele to niezwykle istotne wydarzenie w życiu każdej młodej pary. Czy poza wzorową organizacją i idealną oprawą nie jest ważne, by było niepowtarzalne i inne niż wszystkie wokół?

W JAŚMINÓWCE sprawimy, by przyjęcie weselne było niezapomniane nie tylko dla Was, ale także dla Waszych gości. Nasza propozycja łączy cechy przyjęcia na najwyższym poziomie z pięknem wyjątkowego pleneru, wysokiej jakości, wszechstronnej obsługi cateringowej i niespotykanymi atrakcjami. Niezwykle elegancka sala bankietowa w pawilonie 'Pod Lasem', tuż przy jeziorze w otoczeniu lasu, łąk, wypielęgnowanych trawników i zieleni ogrodowej to miejsce jakiego nie znajdziesz nigdzie w okolicy. Przyjęcie latem, na łonie natury, pod altanami i nowoczesną "Gwiazdą", przy grillu 'Pod Strzechą', ognisku...wszystko jak sobie wymarzycie. Do dyspozycji Drink Bar jak i Pub. Ślub w zabytkowym, modrzewiowym kościele? To zaledwie 700m od nas. A jeśli zechcecie to zawieziemy Was tam odrestaurowaną 100-letnią bryczką. Nasza sala weselna pomieścić może do 200 osób. Macie wpływ na aranżację wnętrza pawilonu. U nas każde wesele odbywa się w inaczej zaaranżowanym wnętrzu. Pawilon jest wentylowany, ogrzewany i chłodzony. Zarówno parking dla 80 samochodów osobowych jak i cały teren, oddawany do dyspozycji klienta jest oświetlony. O gości dba i terenu strzeże obsługa techniczna. U nas nie ma przyjęć weselnych, równoległych. Jesteście jedynymi użytkownikami terenu jak i wszystkich, znajdujących się  na nim obiektów. 10 ha posiadłość to masa dodatkowych możliwości, więc wszelkie pomysły są mile widziane - jezioro, ogród, malownicze zakątki - to wymarzone miejsce na Wasze zdjęcia ślubne w plenerze.

 

Amerykańskie, niepowtarzalne śluby w plenerze !

 

 

piątki zawsze najtaniej!

 

 

 

 

 

zadzwoń do nas

501 270 700

 

 

 

Trzykrotnie wyróżniona przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, jako obiekt spełniający najwyższe standardy obsługi klienta w Polsce (jedyni w rejonie).

 


Jaśminówka

 

 

OSTATNIE WOLNE TERMINY SOBOTNIE

W SEZONIE 2018 ! ! !

 

 

 

 

 

 

zadzwoń do nas

501 270 700

 

"Amerykańskie", niepowtarzalne śluby

w fantastycznym plenerze !

Mamy ich już za sobą przeszło dwadzieścia.